NECHTE SI PORADIT

Nutriční poradenství v oblasti sportovní, léčebné a preventivní výživy.

Odborné zhodnocení jídelníčku

75 minut

800 Kč

Jedná se o jednorázovou konzultaci, na kterou je potřeba připravit si váš běžný jídelníček tvořený 4 pracovními dny a 1 dnem víkendovým.


Konzultace zahrnuje seznámení s vámi, vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi, zpětnou vazbu k jídelníčku a další doporučení. 

Společně ke správné výživě

4x 50 minut

2000 Kč

Na každou konzultaci je potřeba připravit si váš běžný jídelníček, který by měl tvořit 4 pracovní dny a 1 den víkendový. První konzultace zahrnuje převážně seznámení s vámi, vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi atd. Probereme také váš aktuální jídelníček a navážeme na něj případnými změnami.


Ve druhé až čtvrté konzultaci se dostaneme více do hloubky vašich potíží/potřeb ohledně výživy. Tyto konzultace slouží také ke kontrole změn, které jste ve svém jídelníčku a životním stylu doposud provedli. Společně ohodnotíme jejich vhodnost či nevhodnost a po malých krůčcích budeme vše co nejvíce individualizovat.


Konzultace doporučuji po 4 týdnech.

Sportovní výživa pro výkon a dobré zdraví sportovce I.

2x 50 minut

1200 Kč

Na první konzultaci je potřeba připravit si aktuální 7denní jídelníček společně s tréninkovým plánem.


V úvodu se kompletně seznámím s vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi a tréninky. Následně jídelníček upravíme dle vašich potřeb tak, aby nedocházelo k negativnímu ovlivnění vaší výkonnosti aj.

Sportovní výživa pro výkon a dobré zdraví sportovce II.

5x 50 minut

2900 Kč

Na první konzultaci je potřeba připravit si aktuální 7denní jídelníček společně s tréninkovým plánem.


V úvodu se kompletně seznámím s vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi a tréninky. V konzultacích se zaměříme na to, aby výživa pozitivně ovlivnila vaši výkonnost, případně zdravotní stav. Vytvoříme tzv. nutrient timing, v rámci kterého se výživa zakomponuje do vašeho tréninkového plánu, aby došlo k maximální podpoře výkonnosti a k následné kvalitní regeneraci.


Postupně během konzultací budeme hodnotit změny, které u vás proběhly a jejich adekvátnost.
Frekvenci konzultací doporučuji dle aktuálních potřeb

 
 
 
 

Chci se objednat

Mgr. Eva Veličková Hvorecká

nutriční specialistka

Zpráva byla odeslána!

 

Příprava na konzultaci  —  

Jak psát jídelníček?

Abych mohla co nejlépe vyhodnotit vaše výživové zvyklosti, je potřebné, aby byl váš aktuální jídelníček co nejpřesněji zaznamenaný a nepozměněný. Potraviny a pokrmy je nutné zaznamenávat v co nejpřesnějším množství, tzn. gramáži či přirovnání jako například hrst ořechů, velký krajíc chleba, lžička cukru apod.

 

Důležitý je také přibližný čas zkonzumovaného jídla a informace o tom, kde bylo jídlo zkonzumované. Nezapomínejte také na záznam pitného režimu – jaký nápoj, množství, veškeré přislazování čaje, kávy apod., a konzumace alkoholu.