top of page

NECHTE SI PORADIT

Nutriční poradenství v oblasti sportovní, léčebné a preventivní výživy.

Odborné zhodnocení jídelníčku

75 minut

800 Kč

Jedná se o jednorázovou konzultaci, na kterou je potřeba připravit si váš běžný jídelníček tvořený 4 pracovními dny a 1 dnem víkendovým.


Konzultace zahrnuje seznámení s vámi, vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi, zpětnou vazbu k jídelníčku a další doporučení. 

Společně ke správné výživě

4x 50 minut

2000 Kč

Na každou konzultaci je potřeba připravit si váš běžný jídelníček, který by měl tvořit 4 pracovní dny a 1 den víkendový. První konzultace zahrnuje převážně seznámení s vámi, vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi atd. Probereme také váš aktuální jídelníček a navážeme na něj případnými změnami.


Ve druhé až čtvrté konzultaci se dostaneme více do hloubky vašich potíží/potřeb ohledně výživy. Tyto konzultace slouží také ke kontrole změn, které jste ve svém jídelníčku a životním stylu doposud provedli. Společně ohodnotíme jejich vhodnost či nevhodnost a po malých krůčcích budeme vše co nejvíce individualizovat.


Konzultace doporučuji po 4 týdnech.

Sportovní výživa pro výkon a dobré zdraví sportovce I.

2x 50 minut

1200 Kč

Na první konzultaci je potřeba připravit si aktuální 7denní jídelníček společně s tréninkovým plánem.


V úvodu se kompletně seznámím s vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi a tréninky. Následně jídelníček upravíme dle vašich potřeb tak, aby nedocházelo k negativnímu ovlivnění vaší výkonnosti aj.

Sportovní výživa pro výkon a dobré zdraví sportovce II.

5x 50 minut

2900 Kč

Na první konzultaci je potřeba připravit si aktuální 7denní jídelníček společně s tréninkovým plánem.


V úvodu se kompletně seznámím s vaším zdravotním stavem, výživovými zvyklostmi a tréninky. V konzultacích se zaměříme na to, aby výživa pozitivně ovlivnila vaši výkonnost, případně zdravotní stav. Vytvoříme tzv. nutrient timing, v rámci kterého se výživa zakomponuje do vašeho tréninkového plánu, aby došlo k maximální podpoře výkonnosti a k následné kvalitní regeneraci.


Postupně během konzultací budeme hodnotit změny, které u vás proběhly a jejich adekvátnost.
Frekvenci konzultací doporučuji dle aktuálních potřeb

Odborné zhdnocení jídelníčku
Společně ke správné výživě
Sportovní výživa pro výkon I.
Sportovní výživa pro výkon II.

Chci se objednat

Mgr. Eva Veličková Hvorecká

nutriční specialistka

Zpráva byla odeslána!

Jak psát jídelníček

Příprava na konzultaci  —  

Jak psát jídelníček?

Abych mohla co nejlépe vyhodnotit vaše výživové zvyklosti, je potřebné, aby byl váš aktuální jídelníček co nejpřesněji zaznamenaný a nepozměněný. Potraviny a pokrmy je nutné zaznamenávat v co nejpřesnějším množství, tzn. gramáži či přirovnání jako například hrst ořechů, velký krajíc chleba, lžička cukru apod.

 

Důležitý je také přibližný čas zkonzumovaného jídla a informace o tom, kde bylo jídlo zkonzumované. Nezapomínejte také na záznam pitného režimu – jaký nápoj, množství, veškeré přislazování čaje, kávy apod., a konzumace alkoholu.

bottom of page